vyhľadávanie:
Jazyk: skczende • prihlásiť • registrácia

Médiá pre atramentovú tlač

Fotopapier s matným povrchom

Matné fotopapiere Lomond sú obľúbené najmä kvôli priaznivému pomeru cena/kvalita. Výtlačky na matných fotopapieroch sú bez lesku, s vynikajúcim kontrastom a hĺbkou farieb. Matné fotopapiere sú vhodné predovšetkým pre tlač obrázkov a dokumentov, kde nie je požadovaný povrchový lesk, zároveň v prípadoch, keď je požadovaná kvalita a ostrosť výtlačkov.

Fotopapier s matným povrchom - zobraziť všetky položky

obojstranný povrch

Obojstranné fotopapiere Lomond s matným povrchom, sú vhodné pre tlač dokumentov, reklamných materiálov, fotografií a iných výtlačkov vo fotografickej kvalite s potlačou na obidvoch stranách hárku, pričom jednotlivé strany navzájom nepresvitajú.


85 g/m2

lomond
130 g/m2

lomond
190 g/m2

lomond
200 g/m2

lomond
220 g/m2

lomond

Fotopapier s jemne lesklým povrchom

Fotopapiere s jemne lesklým povrchom (silk coated) spájajú výhody lesklých a matných fotopapierov. Povrch týchto papierov je hladší než pri klasických matných fotopapieroch bez výrazného povrchového lesku.

Fotopapier s jemne lesklým povrchom - zobraziť všetky položky

130 g/m2

lomond

Fotopapier s lesklým povrchom

Fotopapiere Lomond s lesklým povrchom sú určené pre atramentovú tlač vo fotografickej kvalite. Lesklá povrchová úprava dodáva výtlačkom reflexný vzhľad odrážajúci svetlo. Lesklé fotopapiere majú schopnosť zobrazenia širšieho farebného spektra, výraznejšieho kontrastu a sýtosti farieb.

Fotopapier s lesklým povrchom - zobraziť všetky položky

obojstranný povrch

Obojstranné fotopapiere s obojstrannou povrchovou úpravou glossy/matt a glossy/glossy, sú určené pre univerzálnu vysokokvalitnú tlač čiernobielych a farebných dokumentov, fotografií, prospektov a iných obrázkov s potrebou súčasnej obojstrannej atramentovej tlače.


180 g/m2

lomond
210 g/m2

lomond
220 g/m2

lomond

Fotopapier Premium s mikroporéznym povrchom

Fotopapiere Lomond Premium Photo Paper predstavujú sériu materiálov s najnovšou technológiou natieraných papierov s mikroporéznym povrchom. Mikroporézne fotopapiere sú určené najmä pre tlač fotografií v maximálnej kvalite, ktorá je zrovnateľná alebo prekonáva kvalitu tradičných technológií výroby fotografií.

Fotopapier Premium s extra lesklým mikroporéznym povrchom - zobraziť všetky položky
Fotopapier Premium s pololesklým mikroporéznym povrchom - zobraziť všetky položky
Fotopapier Premium so saténovým mikroporéznym povrchom - zobraziť všetky položky

fotopapier Premium s extra lesklým mikroporéznym povrchomfotopapier Premium s pololesklým mikroporéznym povrchomfotopapier Premium so saténovým mikroporéznym povrchom

Fotopapier Premium Gold s barytovým zložením

Fotopapier série Premium Gold pre profesionálnu atramentovú tlač, obohatená o zložku sulfátu bária, vďaka čomu majú nové fotopapiere príjemný povrch a dosahujú vynikajúce vlastnosti pri čierno bielej a farebnej fotografickej tlači s vysokým kontrastom a s plným farebným spektrom. Zvýšená odolnosť a trvácnosť fotografií.

Fotopapier Premium Gold s barytovým zložením - zobraziť všetky položky

310 g/m2

lomond

Fotopapier FineArt Design

Sériu grafických fotopapierov Lomond Fine Art Design tvoria špeciálne materiály s rôznymi povrchovými úpravami, ktoré sú vhodné najmä pre kreatívnu tlač vizitiek, jedálnych lístkov, certifikátov, diplomov a iných netradičných obrázkov na atramentových tlačiarňach vo fotografickej kvalite s maximálnymi požiadavkami na kvalitu tlače.

Fotopapier FineArt Design - zobraziť všetky položky

Fotopapier FineArt Design Premium

Sériu grafických fotopapierov Lomond Fine Art Design Premium tvoria špeciálne materiály s rôznymi povrchovými úpravami, ktoré sú vhodné najmä pre kreatívnu tlač vizitiek, jedálnych lístkov, certifikátov, diplomov a iných netradičných obrázkov na atramentových tlačiarňach vo fotografickej kvalite s maximálnymi požiadavkami na kvalitu tlače.

Fotopapier FineArt Design Premium - zobraziť všetky položky

Fotopapier FineArt Gallery

Sortiment fotopapierov Lomond Gallery tvorí niekoľko základných kategórií materiálov: Smooth, Grainy, Velour, Linen, Metallic a Fibre. Jednotlivé kategórie sa od seba odlišujú typom štruktúry a povrchu materiálu.

Fotopapier FineArt Gallery - zobraziť všetky položky


lomond
Fine Natural White

lomond
Natural White

lomond
Fine Natural White

lomond
Natural White

lomond
Middle Natural White

lomond
Bright Natural White DS

lomond
Middle Natural White

lomond
Bright Natural White DS

lomond
Fine Natural White DS

lomond
Coarse Natural White Archive

lomond
Extra White

lomond
Coarse Natural White Archive

lomond
Extra White

lomond
Fine Natural White

lomond
Hammer

lomond
Natural White DS Archive

lomond
Coarse Natural White

lomond
Bright Natural White

lomond
Bright Natural White Semigloss

lomond
Bright Natural White Archive

lomond
Coarse Natural White Archive

lomond
Bright Natural White Archive

lomond

Plátno Canvas pre fotografickú atramentovú tlač

Plátna série Lomond Canvas sú na báze prírodného materiálu s jednostranným náterom polymérovej vrstvy, určenej na absorpciu atramentov. Povrch materiálu ponecháva pôvodnú štruktúru materiálu – prírodného umeleckého plátna. Plátno je tvorené nepravidelnou povrchovou štruktúrou, plátna sú vhodné predovšetkým pre tlač umeleckých reprodukcií olejových malieb, vhodné je aj použitie špeciálnych sprejov a umeleckých textúrových lakov, vďaka čomu reprodukcie sú na nerozoznanie od originálnych umeleckých diel. Vzhľadom na plastickosť absorpčnej vrstvy pre atramentovú tlač, je materiál dostatočne elastický a je možné ho upevňovať na drevené rámy bez poškodenia.

Plátno Canvas pre fotografickú atramentovú tlač - zobraziť všetky položky
lomond logo 150px Copyright (c) 2011 Lomond Trading Ltd. All rights reserved

napíšte nám | nastaviť ako homepage | pridať medzi obľúbené
HTML4.01  CSS sk.sk online